Liikmed

Rae Ettevõtete Liiduga liitunud ettevõtete nimekiri
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
ABB-AS
ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) on juhtiv globaalne tehnoloogiaettevõte, kes edendab ühiskonna ja tööstuse ümberkujundamist, et saavutada tootlikum ning kestlikum tulevik. Ühendades tarkvara oma elektrifitseerimise, robootika, automatiseerimise ja ajamite portfelliga, nihutab ABB tehnoloogia piire jõudluse uuele tasemele tõstmiseks. ABB tipptasemel saavutuste ajalugu on enam kui 130 aasta pikkune ning edu taga on ettevõtte 105 000 andekat töötajat enam kui 100 riigis.
https://raeel.ee/wp-content/uploads/2023/12/Group-1-1.png
Tooohutus.ee ehk Abiteenused OÜ asutati, et tõsta tööohutust ettevõtetes. Oleme tööohutust ja töötervishoidu edendav ettevõte ning omame pikaajalisi praktilisi kogemusi väga erinevatest tööohutuse ja töökeskkonnaga seonduvatest valdkondadest. Meie ettevõtte asutaja on kahekümne aastase juhistaažiga Tallinkis ja Ragn-Sells-is omandanud palju praktilisi teadmisi töökeskkonnast, inimeste juhtimisest ja tööohutusest. Nii nagu paljud ettevõtted, sai ka see ettevõte alguse tuttavate nõustamistest ja koolitamistest tööohutuse ja töökeskkonna alal. Kuna tööohutus on väga südamelähedane teema, siis otsus pühenduda edaspidi täielikult tööohutusele sündis kiiresti. Meie missiooniks on olla kliendi esmane valik töötervishoiu ja tööohutuse teenuste pakkujana ja aidata kaasa tööohutuse parendamisele ning tööõnnetuste ja kutsehaiguste ennetavale tegevusele. Visiooniks aga on luua ohutu töökeskkond igal töökohal ning olla tööohutus valdkonna üks eestvedajatest.
https://raeel.ee/wp-content/uploads/2023/12/Group-1-2.png
ACE Logistics Estonia AS (ACE) on ekspedeerimis- ja logistikaettevõte. ACE Logistics kontsern tegutseb oma ettevõtetega Eestis, Lätis, Leedus, Ukrainas ja Soomes. Koostööpartnerite kaudu osutatakse erinevaid logistikateenuseid üle terve maailma. ACE’i teenuseks on logistilised lahendused, mis sõltuvad kliendi vajadustest. Teenust toetavad allhankijate ja partnerite ulatuslik võrgustik ja kõrgel tasemel infotehnoloogiline võimekus.
https://raeel.ee/wp-content/uploads/2023/12/Group-1.png
Alpek OÜ poroloonilõikekeskus loodi 2005. aastal Eestis eesmärgiga lõigata ja müüa porolooni pehmemööbli tootjatele. Alustasime kitsastes oludes kümnekonna töötajaga Vaida sovhoosist alles jäänud juurviljahoidlas. Teeme pidevalt investeeringuid uutesse porolooni lõikamise seadmetesse, masinatesse ja digitaliseerimise tarkvarasse, et olla konkurentsivõimelised ja efektiivsemad. Täna võib öelda, et oleme Eesti ainuke ettevõtte kes pakub pehmemööbli- ja madratsite tööstusele porolooni ning tarvikuid koos. Tootevalikus on ainult tunnustatud ja kvaliteetne kaup maailmatuntud brändidelt. Meie eesmärk on leida igale kliendile sobiv lahendus ja olla kiire tellimuste täitmises.
Altos-Teed-OÜ
ALTOS Teed OÜ, mis kuulub osaühinguga ÜLE ühisesse gruppi, sisenes Eesti teedeehituse turule 21. detsembril 2015. Meie põhitegevuseks on aluste ehitus ja asfalteerimistööd, kuid peatöövõtu korras juhime ka palju komplekssemaid tee-ehitusprojekte nii maanteedel, tänavatel kui platsidel. Lisaks rendime välja oma suurtehnikat, pakume treilervedusid ning tehnika hooldus- ja remonditeenust. Meie õdusate kontori- ja olmeruumide ning sooja ja avara töökojaga kaasaegne pesa asub väga perspektiivikas ja arenevas piirkonnas, Kurna liiklussõlme vahetus läheduses. Suurimaks väärtuseks peame oma meeskonna ja klientide rahulolu ning prioriteediks kvaliteetset tööd.
AQ Trafotek AS
AQ TRAFOTEKil on pikk ajalugu uuenduslike filtri-, reaktori- ja trafolahenduste usaldusväärse tarnijana kvaliteetse energia tootmiseks ja jaotamiseks. Meie tooted on igapäevases kasutuses, säilitades tööstusliku tootmise, võimaldades kasutada nii taastuvaid energiaallikaid kui ka vedada meretransporti. Töötame aktiivselt koos oma klientidega säästva energia tuleviku nimel. Keskendume olulisele. See tähendab parimat tootedisaini pädevust ja võimsust, mis võimaldab optimeeritud tootelahendusi iga kliendirakenduse jaoks, samuti maailmatasemel tootmist, mis põhineb ülemaailmsel tarnijate võrgustikul ja tootmise jalajäljel. AQ Trafotek tooteid toodetakse Soomes, Eestis, Hiinas ja Brasiilias.
https://raeel.ee/wp-content/uploads/2024/03/Group-1-18.png
Auto Bassadone OÜ kuulub Bassadone gruppi. See on enam kui 100 aastase ajalooga pereettevõte - ja see kuulub endiselt selle asutanud perekonnale. See aga ei tähenda et ettevõtet juhiksid üksikud privilegeeritud inimesed. Ei - perekonna mentaliteet on läbiv kogu grupis. Igaühel on võimalus rääkida kaasa ettevõtte tegevuses ja arengus, ning kõigil on võimalus võtta vastu otsuseid ning kanda vastutust. See hoiab Bassadone Groupi innuka ja särtsakana. AutoHalle on selles esirinnas - värskelt sündinud ettevõte mis toimetab kiiresti areneval ja muutuval Baltikumi turul. Meie oleme mängu muutjad, me laiendame kogu turule uusi standardeid mobiilsuses ja klienditeeninduses. Me oleme kokku tulnud et mitte üksnes teha oma tööd vaid soovime töötada selleks, et täita oma missiooni. Missioon on see mis paneb meid pingutama ja arenema - mitte ainult professionaalselt vaid ka inimestena. Meie missioon on aru saada kliendi vajadustest ja sellest mida ta tahab - ning siis teda üllatada! Kliendi rahulolu tagamine ühendab meid kokku ettevõtteks kus töötavad professionaalid. See on meie kirg, ning iga töötaja näeb vaeva et meie töökeskkond oleks toetav ja lõbus ning et meil oleks koos hea ja tore olla.
CV Partner OÜ
CV PARTNER OÜ asutati 2009. aastal. Tegeleme kõrgkvalifitseeritud spetsialistide valimisega erinevate ärivaldkondade jaoks. Meie töö põhilised orientiirid – me garanteerime oma klientidele individuaalse lähenemise, tellimuste täitmise lühikesed tähtajad, pakutavate teenuste kõrge kvaliteedi.
https://raeel.ee/wp-content/uploads/2024/04/Group-1-28.png
DOCS.ee kaubamärgi all oleme tegelenud sõidukite importimisega juba üle 15 aasta. Saame hakkama igasuguste liikurvahendite toomisega Euroopast. Oma klientidele oleme ostnud/toonud kõikvõimalikke sõidukeid, alates unicum mootorratastest, amfiibautodest kuni kraanade, reisibusside ja grillkana foodtruck-ni välja. Saame hakkama nii tavasõidukite kui ka millegi erilisema toomisega. Kui peaks kellelgi huvi olema meie teenuse vastu, siis võib julgelt meie poole pöörduda, oleme abiks nii nõu kui jõuga!
Elamusspordikeskus Ühing MTÜ
Tallinna külje all Peetris asuv elamusspordikeskus Spot of Tallinn, mis avati veebruaris 2016 aastal on ainulaadseim kogu Euroopas. Keskus on lisaks kohalikele kasutajatele kujuneda kogu Euroopa ekstreemspordi harrastajate mekaks, kuna pakub maailmatasemel võimalusi nii professionaalsetele sportlastele, harrastajatele ja tulevastele tippudele nii Eestis, Euroopas kui kogu maailmas. Spoti teeb ainulaadseks selle mitmekülgsus, mis võimaldab paljudel noortel harrastada ja tegeleda huvi ning elamust pakkuvate liikumisvormidega. Siin on maailmatasemel tingimused ekstreemspordi fännidele ning suurepärased võimalused teistegi spordialade arendavateks treeninguteks.
Everaus-Kinnisvara-OÜ
Rajame ühtse ja isikupärase arhitektuuriga terviklikke elu- ja ärikeskkondi. Pöörame arendustegevuses suurt tähelepanu arhitektuurile, kasutusmugavusele ja energiatõhususele. Ehitiste ruumilahendused on põhjalikult ja kaalutletult läbi mõeldud ning jälgime, et ehitiste välis- ja siseilmed moodustaksid ühtse modernse terviku. Oleme suunanäitajad ja trendiloojad. Korduvalt auhinnatud ja tunnustatud kodud Uuesalu Kodus ja Lagedi Kodus on kodud, mille üle oleme uhked nii meie kui kodu omanikud. Meie tugevuseks on professionaalne ja pühendunud meeskond ning asjaolu, et parima kvaliteedi tagamiseks juhime ja haldame kinnisvaraarenduse kõiki etappe alates tootearendusest kuni müügi ja ehituseni ise. Kogu väärtusahelaga tegelemine tagab töö mitmekesisuse ja tähendusrikkuse, sest igal ühel meist on oluline roll ettevõtte visiooni elluviimisel.
https://raeel.ee/wp-content/uploads/2024/05/Group-1-30.png
Filter Plus OÜ on Eesti suurim filtritootja, kes toodab õhu- ja ventilatsoonifiltreid. Omame valdkonnas pikaajalist kogemust ja soovime pakkuda oma klientidele kvaliteetseid filtreid, mis aitavad hoida ruumide sisekliima puhtana. Kogu tootmine toimub siinsamas Eestis ning kõik toodetavad filtrid on keskkonnasõbralikud ja vastavad Euroopas kehtivatele standarditele. Meie põhilised eksporditurud on Saksamaa, Norra, Rootsi, Taani ja Soome. Kodutarbijad saavad mugavalt uued filtrid tellida meie e-poest kodufiltrid.ee. Meie tootevalikust leiad filtrid tipptootjate ventilatsioonisüsteemidele nagu nt. Systemair, Komfovent, Vallox, Östberg, Zehnder, Salda ja paljud teised.
https://raeel.ee/wp-content/uploads/2024/02/Group-1-14.png
Folden OÜ on spetsialiseerunud peatöövõtu teenuse osutamisele ning üldehituse projektijuhtimisele. Omame pikaajalist kogemust oma tegevusaladel, mille hulka kuuluvad nii tanklate, lao- ja tootmishoonete, koolimajade, eramute, büroo- ja kaubanduspindade ehitus kui ka muude hoonete ehitus. Meie eesmärgiks on pakkuda efektiivset ehituse juhtimist, kvaliteetset tulemust ning paindlikku ja lahendustele orienteeritud suhtlust tellijaga. Ehituskogemust 10 aastat, mille jooksul valminud üle 70 erineva objekti.

FSGI Invest OÜ

SA-Harju-Ettevõtlus--ja-Arenduskeskus
SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus (HEAK) on avalikes huvides maakonna tasemel tegutsev sihtasutus. Oleme toeks kohalikku arengut toetavate ideede elluviimisel ja omavahelise koostöö arendamisel.
Harju-Tarbijate-Ühistu
Ühistu missioon on olla parim jaekaubandusteenuse pakkuja oma teeninduspiirkondades nii Harjumaal kui ka Pärnus. Hoolime oma liikmetest ja klientidest. Selleks, et pakkuda just seda kaupa, mida meie liikmed ja kliendid vajavad, hoiame usaldusväärseid kontakte tarnijatega. Meie töötajad on motiveeritud ja kogemustega. Ühistu visioon on olla kiiresti arenevas ettevõtluskeskkonnas ning aina enam laieneval jaekaubandusturul kaasaegse kaubandusettevõtte võrdkujuks oma teeninduspiirkonnas.
https://raeel.ee/wp-content/uploads/2023/12/Group-1-6.png
Rootsis Malmös asuva peakontoriga Hilding Anders Group on Euroopa juhtiv voodite tootja. 1939. aastal Rootsis asutatud Hilding Anders tegutseb nüüdseks rohkem kui 65 riigis, kus ettevõttel on kokku üle 5000 töötaja. Grupi 2022. aasta netokäive oli 599 miljonit eurot. Hilding Andersi valitud põhibrändide ja kaubamärkide hulgas on voodeid ja madratseid kõigile vajadustele. Töötame iga päev selle nimel, et kogu maailma inimestel oleks hea uni ning meie eesmärgiks on saada maailma juhtivaks voodilahenduste pakkujaks. Sleepwelli kaubamärgiga madratseid ja voodeid toodame meie Eesti tehases alates 2004. aastast.
https://raeel.ee/wp-content/uploads/2023/12/Group-1-8.png
OÜ Kinnisvarateenindus toetab kinnisvaraomanikke igapäevaste haldus- ja hooldustegevuste korraldamisel. Meie missioon on aidata säilitada Teie vara väärtust nii täna kui ka tulevikus. Meil on lai korrashoiuteenuste valik ja üle 30-aastane töökogemus. Meie kliendid on nii riiklikud ettevõtted kui ka erasektori suured ja väiksemad tegijad. Usume, et tänaste suurte klientide rahulolu on garantiiks ka teistele teenuse tarbijatele. Meile on olulised kõik kliendid. OÜ Kinnisvarateenindus on Eesti Kinnisvara Korrashoiu Liidu liige ja meile on omistatud nii halduse- kui ka hoolduse kolmanda klassi sertifikaadid. Usaldusväärsuse märgina omame ka ISO sertifikaati 9001:2015 ning mitmesuguseid teisi tunnustusi.

KreKre OÜ

https://raeel.ee/wp-content/uploads/2024/04/Group-1-24.png
Kuma Arendus OÜ on üldisemalt kinnisvaraga tegelev ettevõte, mis opereerib Peetrilaod.ee brändi all peamiselt Tallinna lähiümbruses. Meie peamised tegevusalad hõlmavad lao- ja äripindade arendamist, üürimist ning müümist. Peetrilaod.ee portfellis leidub lao- ja äripindu erinevas suuruses vahemikus 15m² kuni 1500m² ning kontoreid suurustega 15m² kuni 100m². Meie paindlikkus seisneb võimes kombineerida erinevaid üüripindu vastavalt klientide vajadustele, pakkudes seeläbi individuaalseid lahendusi.
https://raeel.ee/wp-content/uploads/2023/12/Group-1-3.png
Oleme kvaliteetseid tehnikatooteid pakkuv Eesti ettevõte. Me müüme ja hooldame tehnikatooteid, mis teevad inimeste ja ettevõtete elu paremaks ja lihtsamaks. Esindame tooteid, mille valmistajad on omal tegevusalal tuntud ja hinnatud ettevõtted Euroopas ja kogu maailmas ning mille kvaliteedis me ise kindlad oleme. Oleme kõigi esindatud brändide ametlik maaletooja. Lisaks tarnime varuosi, teeme remont- ja hooldustöid ning pakume kõigile toodetele garantiid.
https://raeel.ee/wp-content/uploads/2024/03/Frame-1.png
Maheleib on kohvik/pagaritöökoda/catering Jüris, kus käsitööna valmivad traditsioonilised leivad, maitsvad saiad-pirukad-kringlid, suurepärased lõunasöögid ja hõrgud peotoidud. Meie toodang on kvaliteetsest kodumaisest toorainest.
https://raeel.ee/wp-content/uploads/2023/12/Group-1-4.png
MT Varahalduse OÜ tegutseb alates 1998. aastast kinnisvarainvesteeringute ja kinnisvara halduse valdkonnas. Haldame ja anname üürile büroo-, lao- ja tootmispindu erinevates hoonetes Tallinnas ja Rae vallas. Valdavalt oleme spetsialiseerunud lao- ja tootmispindadele. Oleme valmis investeerima kinnisvara arendusse, meilt on võimalik tellida sobiva lahenduse ja otstarbega hoone nii üürimiseks kui ka ostmiseks. Ettevõttes töötavad inimesed, kes kõik omavad oma tegevusvaldkonnas vähemalt 20 aastast töökogemust. Uudisena pakume koostöös sidusettevõttega Tentest Trade OÜ erinevaid laohalle. Meie kinnisvara arendamise kogemus ja Tentest Trade OÜ aastatepikkune kompetents erinevate telgilahenduste alal tagab kliendile kogu vajalik oskusteabe lao- või tootmishalli hankimisel.
NBFI-production-OÜ
Pakume eritellimusel valmistatud mööblit ja paigaldust esmaklassilise detailidele tähelepanu pööratud kvaliteediga. Meie professionaalne meisterlikkus koos Saksa tipptasemel seadmetega eristab meie tipptasemel interjööre tavalistest. Töötame hotellide, kruiisilaevade, kinnisvaraarendajate, jaemüüjate, restoranide ning muude äri- ja eraklientide poolt tellitud projektidega. Meie 4000 ruutmeetri suurune kaasaegne ja hästi varustatud tehas asub Tallinnas, Eestis ning meie pühendunud 35 professionaalist koosnev meeskond on edukalt ellu viinud enam kui 250 projekti peamiselt Põhja- ja Lääne-Euroopas, aga ka Põhja-Ameerikas ja Lähis-Idas. Usume kliendikesksusesse, säästlikku tootmisse, professionaalsesse arengusse ja pidevasse täiustamisse. Meile meeldib luua ilusaid ja funktsionaalseid interjööre, samal ajal lõbutsedes.
https://raeel.ee/wp-content/uploads/2024/06/Group-1-38.png
AS Onninen tegevusala on B2B sektorile tehniline hulgimüük, pakume toote- ning infolahendusi kütte-, veevarustuse-, kanalisatsiooni-, elektri-, ventilatsiooni-, jahutuse- ja külmatehnika valdkonna professionaalidele – ehitajatele, paigaldusfirmadele, kinnisvarahaldajatele ja tööstusettevõtetele, aga samuti ka avalikule sektorile ning kaubandusettevõtetele. Tootelahenduste lai valik on olemas meie kodulehel www.onninen.ee . Alates 1.6.2016 kuulub Onninen Põhjamaade ühe suurima kaubanduskontserni Kesko Groupi ehitus ja tehnilise kaubanduse divisjoni. Teised Kesko Group divisjonid on toidukaubandus ja autokaubandus. Rae vallas asub AS Onninen logistikakeskus ja oleme ehitamas uut, suuremat logistikakeskust aadressile Kalmari tee 8.
https://raeel.ee/wp-content/uploads/2024/01/Group-1-13.png
Pakendikeskus AS on Eesti suurima valikuga pakkematerjalide ja -seadmete müügile spetsialiseerunud ettevõte. Üle 25 aasta pikkune kogemus ja edukas koostöö erinevate tarnijatega võimaldavad meil lähtuda Sinu tegelikest vajadustest ning pakkuda parimaid lahendusi. Meie pikaaegsed kliendid on näiteks Rimi, Clean Kitchen, Balbiino, Selver, Põhjala Brewing, Kaubamaja, Ensto Ensek, Maxima, Itella, Prisma, Sanitex, Coop jpt. Lai kaubavalik, kiire ja professionaalne teenindus, avarad müügisaalid Tallinnas, Tartus, Pärnus ning Jõhvis muudavad Pakendikeskuse mugavaks ostukohaks nii era- kui ärikliendile. Lisaks standardtoodete pakkumisele teostame trükki erinevatele pakkematerjalidele ning valmistame eritellimusel pakendid arvestades kliendi soove ja erinõudeid. Tarnime vajaliku pakkemasina või -liini. Komplekteerime, kaalume, kiletame ja pakendame valmis turustuskõlblikud jae- või kampaaniapakendid.
Radius-Machining-OÜ
Radius Machiningu põhitegevusalaks on seeriaviisiline CNC treimine ja CNC freesimine. Kaasaegne masinapark võimaldab toota efektiivselt nii lihtsaid kui ka keerukamaid detaile. Peamised tooterühmad on hüdraulikavoolikute ja -torude komplektid koos hüdrauliliste komponentidega. CNC torude painutuspink võimaldab toota seeriaviisiliselt täpseid detaile.
https://raeel.ee/wp-content/uploads/2024/01/Group-2.png
Saku Metall on 1991. aastal loodud Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Töötame ettevõttes põhimõtetega – pidev tehnoloogia täiendamine, protsesside täiustamine ja töötajate arendamine. See võimaldab meil rahuldada eri tööstusvaldkondade ettevõtete spetsiifilisi vajadusi, tagada kiired ja õigeaegsed tarned ning toodete ja teenuste kõrge kvaliteedi.
https://raeel.ee/wp-content/uploads/2023/12/Group-1-5.png
Globaalse transpordi ja kaubavahetuse kujundamiseks oleme pühendunud uute, uuenduslike ja jätkusuutlike viiside leidmisele teie ja teie tarneahela juhtimise jaoks. Meie missiooniks on pakkuda lisandväärtusega teenuseid, mis hoiavad teid konkurentsivõimelisena. Oleme lummatud integreeritud logistikast ja ülemaailmsest kaubandusest selle kõigis aspektides – teenindades uuenduslike ja jätkusuutlike lahendustega paljusid võtmetööstusi.
https://raeel.ee/wp-content/uploads/2024/01/Group-1-12.png
18 aastase valdkonna kogemusega päikeseenergia seadmete hulgimüüja.
https://raeel.ee/wp-content/uploads/2024/05/Group-1-33.png
Zetabit on IT-ettevõte, kes pakub terviklikke teenuseid tarkvaraarenduse, IT-halduse ja küberturbe valdkondades. Meie missioon on toetada klientide äritegevuse kasvu ja turvalisust kvaliteetsete IT-lahenduste. Usaldusväärse partnerina aitame ettevõtetel püsida tehnoloogia arenguga kaasa käia ning püsida konkurentsivõimelistena.
https://raeel.ee/wp-content/uploads/2024/02/Group-1-15.png
Betoonitooted äärekivist sillutiseni. Meie eesmärk on pakkuda esteetilist ja ohutut keskkonnadisaini toodangut, mis võimaldab teil seda pikaajaliselt nautida. Iga meie klient ja partner on oluline, sest me teame, et edukas pikaajaline suhe põhineb vastastikusel usaldusel, mõistmisel ja austusel.

Teh-Projekt OÜ

https://raeel.ee/wp-content/uploads/2024/05/Group-1-32.png
T-Konsult on teedevaldkonna väike konsultatsioonifirma, põhitegevuseks on mitmesugused teedevaldkonnaga seotud uuringud, projekteerimine, ekspertiisid-ekspertarvamused ja liiklusohutuse auditeerimine. Lisaks pakume kandevõime mõõtmise teenust Dynatest LWD seadmega ja tasasuse mõõtmise teenust Gapman-seadmega.
AS-TREF-Nord
Aktsiaselts TREF Nord asutati 1997. aastal. Esimene ärinimi oli AS Baltifalt ja teedeehitusettevõte teostas peamiselt asfalteerimistöid. Alates 2011. aastast kuulub teedeehitusettevõte AS TREF konsolideerimisgruppi ja peale Osaühing TREF Nordiga ühinemist on kasutusel meie uus ärinimi Aktsiaselts TREF Nord.Peale põhitegevuse ehitame spordirajatisi. Samuti oleme peatöövõtjaks keskkonnaehitustel. Seoses teedeehituse sessoonsusega on töötajate arv ettevõttes muutuv. Ettevõtte aasta keskmine töötajate arv on 75 inimest, kellest kaks kolmandiku töötab Tallinna ja üks kolmandik Pärnu osakonnas. Aktsiaselts TREF Nord on Eesti Asfaldiliidu liige.
Via-3L-OÜ
Via 3L OÜ on juhtivaid Baltimaades tegutsevaid kolmanda osapoole (3PL) logistikaettevõtete ja rahvusvahelise transpordi ettevõtteid. Via 3L on asutatud Eestis ja siin asub ka ettevõtte peakontor. Via 3L pakub laiaulatuslikku teenusevalikut rahvusvahelise ekspedeerimise, kohaliku distributsiooni ja laologistika valdkondades. Meie meeskond koosneb parimatest tarneahela ekspertidest, kes on kirglikud ja pragmaatilised selles, mida teevad. Via 3L eesmärgiks tarnida oma klientideni edu, ühendades omavahel tootjad ja tarbijad.
https://raeel.ee/wp-content/uploads/2024/05/Group-1-31.png
Restoran MULINO
https://raeel.ee/wp-content/uploads/2024/04/Group-1-27.png
Meie peamiseks tegevusalaks on rasketehnika müük, rent ja hooldus. Pakume mitmesuguseid teenuseid, sealhulgas uue ja kasutatud tehnika müük, rent, hooldus ja remont erinevatele seadmetele, nagu vastukaalutõstukid, laotehnika, konteinerikäsitlusseadmed, vedukid, külgtõstukid, kaubaaluseriiulid ja tõstukite lisaseadmed. Lisaks pakume varuosi, akusid, rehve ja akulaadijaid ka teistele tuntumate brändide tõstukitele.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image