Rae Ettevõtete Liiduga liitus jaanuaris 3 ettevõtet!

Rae Ettevõtete Liit tervitab jaanuaris liitunud kolme ettevõtet – AS Saku Metall, Solidare Solutions OÜ ja AS Pakendikeskus.

AS Saku Metall on 1991. aastal loodud Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mille põhiväärtusteks on pidev tehnoloogia täiendamine, protsesside täiustamine ja töötajate arendamine. Nende pühendumine nendele põhimõtetele võimaldab neil rahuldada erinevate tööstusvaldkondade ettevõtete spetsiifilisi vajadusi, tagades samal ajal kiired ja õigeaegsed tarned ning kõrgekvaliteedilised tooted ja teenused.

Solidare Solutions OÜ toob endaga kaasa 18 aastat päikeseenergia seadmete hulgimüügi valdkonna kogemust. Nende panus päikeseenergia arengusse ja hulgimüüki rikastab meie liitu ning aitab kaasa jätkusuutliku energiasektori edendamisele.

AS Pakendikeskus on Eesti suurima valikuga pakkematerjalide ja -seadmete müügile spetsialiseerunud ettevõte, kellel on üle 25 aasta pikkune kogemus ning edukas koostöö mitmete tuntud tarnijatega. Nende kogemus, mitmekülgne teenuste valik ning võimekus trükkida erinevatele pakkematerjalidele ja valmistada eritellimusel pakendeid vastavalt klientide soovidele ja nõuetele annavad neile märkimisväärse konkurentsieelise turul. Pakendikeskus on teinud tihedat koostööd mitmete tuntud ettevõtetega, näiteks Rimi, Clean Kitchen, Balbiino, Selver, Põhjala Brewing, Kaubamaja, Ensto Ensek, Maxima, Itella, Prisma, Sanitex, Coop ja teised.

Rae Ettevõtete Liit ootab põnevusega koostööd nende kolme ettevõttega soovib uutele liikmetele edu ja viljakat koostööd meie ühises ettevõtluskeskkonnas!

Share