Rae Ettevõtete Liit tervitas novembris 6 uut liiget

Rae Ettevõtete Liit võttis novembrikuus vastu kuus uut liiget laiendades seeläbi oma mitmekesisust ärikogukonnas. Uued liikmed hõlmavad mitmeid erinevaid valdkondi alates logistikast kuni meediateenuste pakkumiseni.

RAEELiga liitus ACE Logistics Estonia, kes toob kaasa oma eksperdi teadmised kaubaveo ja tarneahela haldamise valdkonnast. KreKre on spetsialiseerunud meediateenustele ja kinnisvara rendile, pakkudes mitmekülgseid lahendusi nendes valdkondades. Liitus ka kinnisvara arenduse ja haldusega tegelev MT Varahaldus, tugevdades seeläbi liidu esindatust kinnisvara valdkonnas. Alpek, mis tegeleb poroloonidetailide lõikamise, mööblifurnituuri- ja tööstusliimide hulgimüügiga, toob liitu kaasa oma teadmised ja kogemused materjalide ja tootmise valdkonnast. Abiteenused liitumine toob ekspertiisi töökeskkonna ohutuse valdkonnas. Lisaks liitus Kvaliteettehnika, ettevõte, mis esindab ehitus- ja tööstusseadmete ning merenduse ja vabaajaga seonduvaid kvaliteetbrände.

Rae Ettevõtete Liit tervitab uusi liikmeid ning ootab põnevil tulevikukoostööd, mille tulemusena saab liit veelgi tugevamaks ja mitmekülgsemaks platvormiks ettevõtete koostööks ja edendamiseks.